تبلیغات

سرزمین عاشقان

اطلاعات وبلاگ سرزمین عاشقان

خانه
آرشیو
مدیرِیت وبلاگ
پست الكترونیك
ای جهان چون در گذرم برایم این سخن را در خاموشی ات نگهدار عشق ورزیده ام.......

آرشیو


مهر 1386 شهریور 1386 فروردین 1386 اسفند 1385 دی 1385 آذر 1385 آبان 1385 شهریور 1385 تیر 1385 خرداد 1385 اردیبهشت 1385 فروردین 1385 اسفند 1384 بهمن 1384 دی 1384 آذر 1384 آبان 1384 مهر 1384 شهریور 1384 مرداد 1384

دوستان


.:: قالب های رایگان ::.

دوستم بدار شاید فردایی نباشد

اینتر نت رایگان

این آسمان پر ستاره

زرتشت

ته مانده های یک مرد

رد پای عشق

جک های خفن و دانلود اهنگ

وصال

جالبه!!!

سرزمین عاشقان۲

شیطونک

تنگوان

آسون

آهنگ خیال

نا گفته ها

هجوم تنهای

مرد کاگلی

بامزه

عاشقانه

رضا سیستم

سرگرمی و شخصی

مهندس

عشق آتشی زود سرد میشه

پسران بد

دانلود بازار

با یاران

مجنون

دنیای عشق

هک

ای کیو سان

آمار بازدیدکنندگان

آمار بازدیدکنندگان :
کاربران آنلاین :

جستجوطراحی وبلاگ


گروه طراحان آوانیک
ویرایش قالب : مهدی-ک


قالب های رایگان برای بلاگفا به همراه 400 کد جاوا

<-PostData->

آرام تر از خواب درختان

آرام تر از خواب درختان

 

وقتی میخواهم برای تو بنویسم دوست دارم از هر چه در طبیعت است کمک بگیرم از یک گل سرخ تنها در بیشه ای بی نشان از کبوتری که در ابر ها لانه دارد. از چشمه ای زلال آنقدر زلال که انسان حیفش آید قطره ای از آن بنوشد از شاپرکی که  صدای خود را صیقلی داده از پروانه ای که هر روز زیباتر میشود از کوهی که هیچ پایی به قله اش نرسیده از دریایی که دستی کاکل موجهایش را لمس نکرده از قصه ای که هیچ گوشی آن را نشنیده  و از تصویری که هیچ نقاشی آن را نکشیده است.

وقتی میخواهم برای تو بنویسم دوست دارم از هر آنچه در کاینات است کمک بگیرم دوست دارم ستاره ها را آب کنم و به جای جوهر در قلم بریزم تا کلمه  هایم نورانی شوند. دوست دارم در خلوترین نقطه ماه بنشینم و حرف دلم را برای تو بنویسم دلم نمیخواهد هیچ کس حتی فرشته هایی که در دو طرف شانه هایم زندگی می کنند حر فهایم را بشنوند.

من تو را در همه ای کاش هایم میبینم. تو را در همه دلواپسی ها و دلشور هایم در اشکها و شادیهای کودکانه ام در حسرتها و آهها و در سوزو گدازهایم میبینم من هر دری را به امید آمدن تو باز میکنم و هر دفتر چه ای به امید خواندن نام تو ورق میزنم با کلمه های نمی توانم حرف بزنم کاش حرفهای ساکتم را میشنیدی حرفهای که در چشمهایم زندگی میکنند. حرفهایی که هیچ گاه نتوانستم بر زبان بیاورم . به آویشن و سوسن و شبنم این حرفها سالها ست که منتظرند به تو برسند. می خواهم برایت آسمانی بسازم و خورسیدی که هیچ گاه غروب نکند می خواهم برایت کهکشانی بسازم که هیچ فرشته ای به آنجا نرسیده باشد می خواهم قلبم شعله ای گیرا باشد و من در پرتو آن تا روز قیامت بسوزم و تو را تما شا کنم.

+ ¤ نوشته شده در ساعت 03:05 ق.ظ توسط سمیرا

نظر ها ()

[ خانه | آرشیو | پست الكترونیك | رفتن به بالای صفحه ]


irLearn.com